Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mi

Czytaj więcej...

Programy szkolne – wyjazdy do Stanów

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje kursy i certyfikacje wyrównawcze dla dzieci przeprowadzających się wraz z rodzinami do Stanów Zjednoczonych lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Pozwalaja one na szybką relokację do anglojęzycznej szkoły. W ostatnim roku prowadziliśmy m.in. niżej opisane seminaria: 

Charakterystyka kursów nr L93/USA:

Dawniej znane jako Contemporary Band, Contemporary Instrumental Ensemble pomagają uczestnikom wykonywać różnorodne współczesne style, takie jak tradycyjny jazz, jazzowa improwizacja i rock. Jednocześnie Szkolenia te kultywują technikę uczniów na instrumentach odpowiednich do wykonywanego stylu - instrumenty dęte, instrumenty dęte drewniane, instrumenty smyczkowe, instrumenty perkusyjne i / lub elektroniczne. Te zespoły mocno akcentują muzykę instrumentalną, ale mogą również zawierać muzykę wokalną. Zaawansowany kurs zapewnia studentom możliwości rozwoju poprzez próby i wykonanie, improwizację lub tworzenie i wykonywanie własnych kompozycji.

Definicja kursów nr C63/USA:

Zaprojektowane z myślą o równoległych kursach historii sztuki w szkołach wyższych, Seminaria historii sztuki AP dają studentom możliwość krytycznego analizowania architektury, rzeźby, malarstwa i innych form sztuki w ich historycznych i kulturowych kontekstach. uwzgledniają w programiec sztukę kilku stuleci (niekoniecznie w porządku chronologicznym) uczniowie uczą się rozpoznawać różne style, techniki i wpływy oraz formułować i wyrażać swoje reakcje na różnego rodzaju dzieła sztuki.

Definicja programów nr K39/UK:

Programy rządowe, polityczne i niezależne od prawa, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom zapoznanie się z tematami zainteresowań w ramach jednej z dziedzin: rządu, polityki i prawa. Warsztaty te mogą zapewnić studentom możliwość poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej specjalizacji, zbadania tematu o szczególnym znaczeniu lub rozwinięcia bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis programów nr I28/UK:

Kursy języka obcego (przedszkola) angażują uczniów w zajęcia odpowiednie dla rozwoju, aby zdobyć umiejętności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) niezbędne do komunikowania się w obcym języku. Treści merytoryczne zazwyczaj zawierają pewne wprowadzenie do innych kultur. Konkretna treść zależy od standardów stanowych dla przedszkola.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr D36/USA:

Kursy IB Literature and Performance przygotowują studentów do zdania testu International Baccalaureate na poziomie podstawowym. Treści merytoryczne koncentrują się na relacji między literaturą a teatrem. Warsztaty te mogą obejmować krytyczne studia nad tekstami literackimi, eksplorację wybranych podejść do tekstu i wykonanie tekstów pisanych.

Opis kursów nr N87/USA:

Warsztaty zootechniczne zapewniają uczniom zrozumienie zwierząt, niszę, którą zajmują w swoim środowisku lub środowisku, ich cykle życiowe i ewolucyjne relacje z innymi organizmami. Szkolenia te powinny również pomóc dzieciom rozwijać świadomość i zrozumienie społeczności biotycznych.

Formalna definicja kursów nr N63/USA:

Nauki społeczne i Kursy historii i Aide oferują absolwentom możliwość pomocy instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów programów. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym uczniom.Tagi: