Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mi

Czytaj więcej...

Kim jestem

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Działania związane z zarządzaniem załogą i rozwój osobisty pracowników to zagadnienia, w których spora liczba managerów robi niezliczone błędy. Instrumentalne traktowanie pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko część przewinień, które często się obserwuje w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeżeli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami pozostawiają wiele do życzenia, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.


Z pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Po zakończeniu nauki na uczelni w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować podczas realizacji swojej pracy. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, jak również z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Pracuję z podmiotami, którym proponuję pełną obsługę we wszystkich obszarach wiążących się z HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a także treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to między innymi wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także optymalizuję procesy HR. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi: