Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mi

Czytaj więcej...

Biznes charytatywnie

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wespół z Fundacją Training Projects serdecznie namawiamy do zgłaszania się w projekcie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać od fundacji bezpłatne warsztaty edukacyjne – jako upominek w rewanżu za oferowaną dobroczynność. Dotychczas warsztaty rozlosowano wśród dziewięciu przedsiębiorstw – co miesiąc wylosowywana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Beneficjent ma prawo wybrać miejsce ralizacji warsztatu, dogodną dla siebie datę, a przede wszystkim - tematykę konferencji. Paleta opcji jest spora: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez zarządzanie w biznesie albo szkolenia dla sprzedawców, po gry symulacyjne i strategiczne.

W przeszłości z oferowanego wsparcia skorzystali: Towarzystwo Polsko-Niemieckie w Krakowie , Centrum Kształcenia Kadr „Omega”, Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Biznesu "LEX" Sp. z o.o., P.H.U. EXPRESS Andrzej Czubek.

Wylosowane projekty: Wolontariat 50 +, W Gminie Wądroże Wielkie jest miejsce dla Ciebie, Księgowość + kadry i płace, Aktywizacja zawodowa pracowników Podkarpacia szansą na europejskim rynku pracy , Stowarzyszenie Kobiet Atywnych w gminie Baranów

Spotkania edukacyjne dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit przygotowujemy w hotelach, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Niebieski Bór w Bieszczadach i Diamentowy Dąb w Brzegu.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest instytucja doradcza Instytyt Biznesu z Chorzowia. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w dziedzinie gier szkoleniowych, wydarzeń team building i niektórych szkoleń menedżerskich. Razem oferujemy Państwu następujące narzędzia:

- symulacje menedżerskie z obszaru zarządzania projektem, myślenia strategicznego, finansów dla niefinansistów, efektywności osobistej, optymalizacji produkcji i sprzedaży i polityki handlowej

- Realizowane w plenerze lub budynku wyjazdy team building o intensywnie szkoleniowym zabarwieniu – programy uczące umiejętności budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, motywowania pracowników czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Warsztaty z zarządzania z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, zarządzanie zespołem, zarządzanie przez cele, asertywność, oraz tematyka handlowa

Jako partner tej instytucji oferujęmy upust na powyższe programy – 15% po powołaniu się na nas. Dodatkowo chętnie zaproponujemy na życzenie mentoring pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi: